
Bezienswaardigheden & attracties


De vuurtoren van Texel

Ecomare

Het Marinemuseum

Hortus Overzee

Nationaal Reddingmuseum Dorus Rijkers

Oude Rijkswerf Willemsoord

Op een klein half uur varen vanaf Den Helder ligt Texel. Wanneer u bent aangekomen op Texel kunt u vanaf de boot de bus richting De Koog nemen. De busrit duurt ca. 30 minuten.
Grand Hotel Opduin is een luxe 4-sterren wellnesshotel. Vooral de ligging van dit hotel is bijzonder te noemen: in de duinen van het Nationale Park en op slechts 200 meter van het Noordzeestrand en badplaats De Koog.
Voor de echte rust- en natuurliefhebbers is de Slufter een prachtig gebied waar u alleen de vogels en het geruis van de zee hoort. Dit gebied leent zich uitstekend voor mooie wandelingen en fietstochten. Zoekt u liever de gezellige drukte op, dan bent u in De Koog aan het juiste adres. In deze gezellige badplaats vindt u diverse winkels, cafés en restaurants. Breng vooral ook een bezoek aan zeehondenopvang Ecomare, het luchtvaartmuseum of één van de juttermusea.
Na een drankje in de bar wordt het diner geserveerd in restaurant Opduin. Er wordt zoveel mogelijk gewerkt met Texelse, biologische en seizoensgebonden producten. Ook het uitgebreide ontbijtbuffet heeft een ruime keuze aan biologische en Texelse producten.
Geheel ontspannen gebeurt natuurlijk in het wellness gedeelte van het hotel. Het hotel beschikt over een verwarmd rvs-zwembad, een kinderbad en een bubbeldbad. Daarnaast kunt u na een koude winterdag heerlijk opwarmen in de Finse Sauna of in het Turkse stoombad. In de schoonheidssalon wordt gewerkt met luxe producten van Thalgo. Alle behandelingen worden aangepast aan het huidtype en persoonlijke wensen van de gast.
Met de bossen en de duinen van het Nationale Park, de zee en het dorp binnen handbereik heeft elke kamer een uniek uitzicht. Alle kamers zijn voorzien van een groot boxspringbed, airconditioning, koelkastje en een eigen espresso apparaat. In het gehele hotel is WiFi kosteloos te gebruiken.
mindervanaf 15:00 uur
tot 11:00 uur
€ 3,75 p.p.p.n
96
Parkeergelegenheid beschikbaar (gratis)
WiFi beschikbaar (gratis)
Huisdieren toegestaan € 27,50 per nacht
Aangepaste kamers beschikbaar
Bereikbaar per openbaar vervoer
Contant, Pin, Credit Card
Op alle reserveringen zijn de Uniforme Voorwaarden Horeca (UVH) van toepassing. Gratis annuleren tot 3 dagen voor aankomst. Voor groepsboekingen vanaf 10 personen gelden andere condities.
0-2 jaar € 12.50 p.n. | 3-12 jaar € 40.00 p.n., mits verblijvend op kamer van 2 volbetalende gasten
Parkeergelegenheid beschikbaar (gratis)
WiFi beschikbaar (gratis)
Huisdieren toegestaan € 27,50 per nacht
Aangepaste kamers beschikbaar
Bereikbaar per openbaar vervoer
Contant, Pin, Credit Card
maandag 17 februari 2025